Korterelamu ja kortermaja renoveerimine, korteriühistu soojustamine Tartus
Võta meiega ühendust
Tellija/Peatöövõtja: Korteriühistu Nisu 2/2A ja Tartu linnavalitsus
Tehtud tööd: , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

Korterelamu vundamendi soojustus ehk vundamendi soojustamine ja niiskustõke ehk hüdroisolatsioon Vundamendi-soojustamine-soojustus

Ekskavaatori teenused mineraalse pinnase lahtikaeve, vundamendi pesu ning konaruste silumine, tühimike täitmine seguga, hüdroisolatsiooni paigaldus SBS bituumenrullmaterjalist, vundamendi soojustamine EPS, vundamendikatte paigadus, mineraalse pinnase tagasitäde ja plaatvibreerimine. Valguskastide ehitus ja betoonitööd panduse ehitus. Keldri sissepääsu ehitus – alusplaadi betoonitööd ja seinte ladumine Columbia plokk ning trepi betoonitööd.

 

Kortermaja sokli soojustamine ehk soojustus, sokliplaadi paigaldustööd

Sokli reikade paigaldus tugevdatud nurgikutel, sokli soojustamine EPS,  sokli karkassi ehitus ning sokliplaadi paigaldus.

Korteriühistu fassaaditööd, fassaadi soojustamine ehk korteriühistu fassaaditööd Fassaadi-soojustamine-villaga

Tellingute paigaldus, fassaadi soojustamine villaga, fassaad seinte puhastus ja nakkekrundi paigaldus, 200 mm kivivilla paigaldus, fassaadi tüübeldus, fassaadi armeerimine ja nurga-, akna- ning armeerimisvõrgu paigaldus, fassaadi struktuurkrohvimine ja värvimistööd. Aknaplekkide tootmine ja paigaldus. Hädaväljapääsu betoontrepi lammutustööd ning uue galvaniseeritud roostevaba metalltrepi tootmine ning paigaldus.

 

Teemantpuurimine ehk teemantfreesimistööd

Värskeõhuklappide teemantpuurimine ja ventilatsiooni õhkreguleerimis freshklappide pagaldustööd.

Kortermaja katusetööd, korterelamu SBS bituumenrullmaterjal katusekate, tuulekasti ehitus Katusetood-tuulekasti-ehitus

Vana tuulekasti lammutus ja uue ehitus, metall karkass ja katmine tsementlaastplaadiga. Tõstukitööd. Parapetiplekkide tootmine ning paigaldus. Puistevilla paigaldus madal pööninglae soojustamine.

 

Küsi hinnapakkumist juba täna!
Säästa küttekuludelt!
Kuni 45%!
<< Mine tagasi