KATUSE SOOJUSTAMINE ja SOOJUSTUS kortermajal Tartumaal Tartus
Võta meiega ühendust
Tellija/Peatöövõtja: KÜ Kaunase pst. 62, Tartu
Tehtud tööd: , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

Katuse projekteerimine ja lamekatuse soojustuse ehitus ning SBS bituumen rullmaterjal katusekate koos paigaldusega

Korteriühistu katuse soojustamine ja  projekteerimineSBS-katusekate-bituumenkatus

Lamekatuse soojustamise ja ehitamise põhiprojekt – arhitektuur ja ehituslik osa – lamekatuse rekonstrueerimine
Ehitusteatise esitamine  – www.ehr.ee süsteemis ning asjaajamine linnavalitsusega.

Korteriühistu katuse soojustamine ja ettevalmistustööd

Lamekatuse ehitust alustati selle puhastamisega, esmalt parapett ja ventilatsiooni korstnad ning seejärel lamekatuse SBS bituumenrullmaterjal katusekate üldpind ehk bituumenkatus – 1400 m2 mis säilitati aurutõkke jaoks enne katuse soojustusmaterjali paigaldust.

Lamekatuse soojustusmaterjal, katuse soojustus korterelamulsbs-rullmaterjal-bituumen

Peale lamekatuse puhastust teostati aurukottide avamine ning uue SBS bituumenrullmaterjal katusekatte aluskihi paigaldus lamekatuse parandus kohtades, tarbetute esemete eemaldus seejärel lamekatusematerjali – lamekatuse soojustuse, SBS katusekate, tehnilise propaani, kinnitustarvikute, parapeti ehitusmaterjalid jms tõstetööd kraanaga autol.

Lamekatuse ehitus ja katuse soojustamine ning soojustustööd

Korteriühistu katus soojustati vahtpolüstüreen ja kivivill tulekatik soojussüsteemiga ning peale paigaldati lamekatusele vastava survetugevuse tuulutussoontega ISOVERI villaplaadid.

 

katuse-projekteerimine-ehitusLamekatuse SBS bituumenrullmaterjal katusekate paigaldus ja katuse allavoolu kaevude vahetus

Villaplaadile paigaldati SBS bituumen katusekate aluskiht ja teostati teleskoop tüübeldus, seejärel parandati väiksemad veeäravoolukohad, et toimiks lamekatuse täielik sadevee äravool. Lamekatusetööde käigus vahetati lamekatuse vanad äravoolukaevud roostevaba terasest uute katusekaevude vastu.

Katuseluukide ja parapeti ehitus, alarõhutuulutite ja lamekatuse turvapollarite paigaldus kortermaja lamekatusel

Lamekatuse parapeti ehitus – soojustati ja tihendati kivivillaga ning paigaldati OSB plaat ja alumises servas kolmnurkliist. Katuseluugid laoti kõrgemaks lamekatuse soojustuse võrra ning ehitati ümbris kivillaga koos lamekatuse tulekatikuga ning teostati katuseluugil plekksepatööd ja tihendite ning tõste amortisaatorite paigaldus.  Alarõhu tuulutuskorstnate paigaldus lamekatuse pikiseina tuulutuskanalites. Paigaldatti katuse turvapollarid vastavalt standardi ja päästeameti nõuetele. Tööde lõpus teostati SBS bituumenrulmmaterjal katusekate paigaldus täies ulatuses.

 

Küsi hinnapakkumist juba täna!

Säästa küttekuludelt!
Kuni 45%!

 

<< Mine tagasi