KATUSE REMONT ja LAMEKATUSE REMONT - katuse parandus, katuse hooldus, katuse puhastus, vihmaveesüsteemi puhastus, katuseabi, viilkatuse
Võta meiega ühendust
Lume- ja jääpurikate koristus katuselt, lumekoristus katuselt
Korstnate ladumine, ehitus, remont
Katusetööd, viil- ja lamekatusetööd, renoveerimine, remont
Fassaaditööd - majade soojustamine, renoveerimine

Pakume talviseid ja aastaringseid viilkatuse ja lamekatuse remontöid ja katuse hooldust

Katuse ülevaatus ja remont ning parandus see pakkumine sobib korteriühistutele, eramaja, laohoonete ja kaubakeskuste haldajatele.
Katuse hooldusteenuse tellimisega, ei ole vaja hoone omanikul enam muretseda talviste lume lükkamisega katuselt, ega ole vaja muretseda jääpurikate eemaldamise pärast.
Katuse hooldus tellijale on meie kohustuseks regulaarne kontroll, hoone katusele ja vajadusel lumekoristus ja jääpurikate eemaldamine terve Talve hooajal.

Võimalik tellida erinevate katuse remont, parandus ja hooldus pakettide vahel:

 1. Viilkatuse ja lamekatuse remont, avariitööd aastaringselt (Katuse probleemide tuvastamine koos kõrvaldamisega / erinevate katuste remont / katuse avariiremonttööd)
 2. Lumekoristus ja jääpurikate eemaldamine katuselt
 3. Lumekoristus ja jääpurikate eemaldamine katuselt + aastaringne katuse parandus ja katuse hooldustööd (katuse läbijooksude likvideerimine, vihmaveesüsteemide puhastus, kaevutrappide puhastus ja katuse puhastus, katusepesu, katuse turvatarvikute hooldus, katuseakende hooldus) oodatud nii lamekatused kui ka viilkatused.

Katuse remont, parandus, hooldus – SBS bituumen rullmaterjal lamekatused, profiilplekk teraskatused, eterniit katused, kivikatused ja erinevate katusekatte materjalide remont.

Hinnad alates 650.- Eur + km aasta, sõltuvalt katuse suurusest ja katuse remondi vajadusest. Teeme igale katuse remondile, parandusele eraldi pakkumise vastavalt katuse asukohale ja keerukuse omapärale. Vaatame Teie katuse üle ning anname nõu katusetööde vajaduse ja edaspidise osas. Pakume välja lahenduse katuse lekete likvideerimiseks ning anname parandatud, remonditud katusele garantii.

Lisateenusena pakume korteriühistutele, ärihoonetele ja eramajadele ehituspakkumiste analüüsi, vastavust ehitusnõuetega, eelarvete koostamist, vajadusel järelvalvet ja ehitustööde lepingute ülevaatust, nõustamist, täiendamist või otsast lõpuni koostamist. (Projekteerimistööd koos ehitustöödega).

Tuleme Teile appi, et Teil oleks muretu ja vastupidav katus!

Katuseabi info ja katuse remondi tellimine:
Tel: 56 222 312
E-Mail: info@kpartner.ee

Tegutseme üle Eesti!

Ole nii kena ja avalda oma katuse hoolduse, remondi soov või esita küsimus

  Lae fail...

  Me ei jaga Teie andmeid kolmandate osapooltega!

  Küsi hinnapakkumist juba täna!

  Säästa küttekuludelt!
  Kuni 45%!

  Vaata ka:
  Tehtud ehitustööd
  Katusematerjal müük
  Katuse remont, parandus ja hooldusteenused, katuseabi
  Lamekatusetööd ja lamekatuse ehitus, soojustamine, remont, renoveerimine
  Puistevilla paigaldus, pööningu soojustamine(tuulesuunajad, käiguteed)